0
0,00 UAH
Часто задаванні питання english croatia ukraine УВІЙТИ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 699,00 UAH
Facebook Instagram vkontakte
ПРО НАС

Дозвольте силі квітучих гір, надихнути вас запашним ароматом залитих сонцем альпійських  квітів.

Альпи відомі у всьому світі своєю природною красою. Де вечірнє сонце купає своїм лагідним промінням високі вершини гір, де майже завжди бездонне синє небо вітає вас з теплом, і нескінченні зелені луги покриті кольоровими барвами мільйонів квітів, та незрівнянним ароматом огорнуть вас своєю гармонією, це є будинок АльпСторіес.

 

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СИЛУ АЛЬП

Дозвольте свіжій, чистій та потужній силі Альп, відкрити вашу природну красу.

Колекція косметичних засобів догляду за шкірою та волосся АльпСторіес, поєднує в собі багату спадщину альпійських традицій та сучасну технологію. Натхненні цілющою силою рослин та давньою традицією їх використання, ми поєднуємо в наших засобах тільки найкраще, що дала природа. 

Гірські вершини Альп, будучи одними з найвищих точок планети, мають найжорстокіші в світі погодні умови: крижаний холод, лютий вітер, палюче сонячне проміння, град та сніжні бурі. Не багато людей зможуть жити в таких погодних умовах, та незважаючи на це, різноманітність флори і фауни, що пристосувалися до таких умов просто вражає. За багато років, рослини, що живуть в таких умовах придбали потужні захисні механізми: могутню силу та цілющі активні інгредієнти, що працюють в гармонії з вашою шкірою. Крім того, низький рівень промислового забруднення дозволяють повністю відкрити потенціал та цілющу силу рослинних екстрактів.  

Чому АльпСторіес? 

Створюючи натуральну косметику АльпСторіес, ми черпаємо наші знання з природи і прагнемо створити формулу, на стільки багату і різноманітну як альпійська природа.

Косметичні товари АльпСторіес створюються без парабенів, синтетичних ароматизаторів, мінеральних олій та силіконів. Натуральні косметичні продукти АльпСторіес, нададуть вам почуття природної краси як усередині, так і зовні.